Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Malumat Yönetimi bölümünde de eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir sarrafiyearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal mesuliyet projeleri alanlarında birgeniş sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak görev yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün yanında hassaten eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları ortamında, şuurlu Körpeler toplumsal mesuliyet projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, gençlerin eğitim ve irfan sahaındaki ihtiyaçlarını muhaliflamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde bünyelandırdığı şuurlu Körpeler hareketi ile Üniversite gençlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar âlem bu bünyelanmanın ortamında bulunarak, faydalı hizmetlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş kayırıcııdır ve iş avluında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı çalım ve kasılmalarda riyaset pozisyonlarında da faal olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal mesuliyet ve pediatri sahaındaki çallıkışmalarını şiddet kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal mesuliyet projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş avluındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, gençlerin eğitim ve irfan sahaındaki ihtiyaçlarını muhaliflamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi gençlerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ https://sonbolum.name.tr/ http://nevsehirhavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar