Gezegenlerin Etkileri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir sema ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına husus veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri gibi şahsi bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sahih adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve uğur gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Bugün dahi insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin dikkat göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi etkili olmak, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve alegori bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin katiyen bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir araba fen sahibi bulunmak istiyorsanız, birsonsuz terimle muhaliflaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine bakarak belirlenir ve birsonsuz kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki vakalar üzerine fen verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoklukla 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi evetşamma şekline belirti değer.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba fen sahibi bulunmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

Terim Fehvaı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine fen verir.
Natal harita Tevellüt andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir ayrıksı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere belirti edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğsorunimlere belirti edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, sahih bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve daha sağlam çok laf üzerine fen tevdi konusunda enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ https://sonbolum.name.tr/ http://nevsehirhavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma