Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cephe kasılmau olarak 2015 yılında kurulmuştur. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik sektöründe faaliyet göstermiştir. Entegre Dünyası, bu birikim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birhayli elektronik birlikteabat, entegre dönem, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, çağdaş bir plazada bulunan 2000 metrekarelik bir tesis ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını kadimî olarak geliştirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası bâtınin berenarı önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve mütehassıs bir müşteri hizmetleri ekibi, müşterilere zamanında ve dosdoğru özen uçlanmak bâtınin çaldatmaışmaktadır. Antrparantez, şirket müşterilerine sunduğu satış sonrası payanda ve yöntem servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden muhabere kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve müşteri odaklı özen anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar beyninde alan almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine munis çözümler sunmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ https://sonbolum.name.tr/ http://nevsehirhavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma